Dom Poznań Podolany


Zapytanie ofertowe
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

sprzedany

  • Powierzchnia: 120 m2 plus garaż 30m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Liczba pięter: 1-piętrowy
  • Typ budynku: pół bliźniaka
  • Działka: 500 m2

Szanowni Państwo,

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej dzielnicy Poznania Podolany.
Lokalizacja nieruchomości odznacza się szybkim dojazdem zarówno do Centrum miasta Poznania jak i również rewelacyjnym położeniem względem terenów zielonych np.do jeziora Strzeszynek ( droga rowerowa 10 minut lub pieszo spacerem z nieruchomości ok 30 minut).

Dom posiada 2 kondygnacje mieszkalne. Typowa architektura dla połowy lat 80tych, dach płaski kryty papą. Dom wybudowany i użytkowany od początku przez obecnych właścicieli. Dużą zaletą jest działka o pow 500m2. Na działce oprócz domu również duży garaż ok 33m2. Dom modernizowany adekwatnie do użytkowania, ok 10 lat temu wymieniono okna, niedawno zakupiono meble kuchenne. Rozkład domu jest optymalny dla 4-5 osobowej rodziny. Z uwagi na różne możliwości aranżacji pod Siebie jak i nowe podziały funkcyjne pomieszczeń nieruchomość można "dobrze" wynajmować.

Zapraszamy na prezentacje. W celu uzyskania obszerniejszych informacji prosimy o kontakt tel. +48 602 327 656 lub +48 504 677 338

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.